Igreja Mundial dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Igreja Mundial App: Wszechstronne narzędzie do uwielbienia

Aplikacja Igreja Mundial to kompleksowe narzędzie dla użytkowników Androida, którzy chcą pozostać połączeni z Światowym Kościołem Mocy Boga. Aplikacja oferuje wiele funkcji, w tym telewizję, radio, dotacje, filmy, zdjęcia, wiadomości do Apostoła, słowa, cuda, kościoły, spotkania i czytnik kodów QR. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do najnowszych wiadomości, wydarzeń i informacji na temat działalności.

Interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika, co ułatwia nawigację po różnych sekcjach. Sekcje telewizyjna i radiowa oferują wysokiej jakości streaming, pozwalając użytkownikom na oglądanie lub słuchanie na żywo nabożeństw i wydarzeń z dowolnego miejsca na świecie. Sekcje wideo i audio są regularnie aktualizowane o kazania, nauki i inne treści.

Aplikacja zawiera również sekcję dotacji, która umożliwia użytkownikom dokonywanie wpłat na rzecz działalności. Czytnik kodów QR to unikalna funkcja, która umożliwia użytkownikom dostęp do ekskluzywnych treści poprzez skanowanie kodów na ulotkach, plakatach i innych materiałach.

Podsumowując, aplikacja Igreja Mundial to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce pozostać połączony z Światowym Kościołem Mocy Boga. Oferuje wiele funkcji, które są łatwe w użyciu i nawigacji, co czyni ją niezbędną aplikacją dla każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z działalności.

Program jest dostępny w innych językach

Igreja Mundial dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 5.0.5

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Igreja Mundial

Czy próbowałeś Igreja Mundial? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.